Spustelkite šią nuorodą norėdami rašyti el. laišką Spustelkite šią nuorodą norėdami prisijungti prie Skype +370 6 4442224
Draudimas internetu UADBB Edrauda veiklą prižiūri Lietuvos Respublikos Centrinis bankas

El. p.: info@eldrauda.lt
Šeimyniškių g. 21, 09200 Vilnius

Pagalbos tel.: +370 6 4442224
Tel.:+370 5 2727722
Fax.: +370 5 2756646

Skype: eldrauda

Rima Kazlauskaitė
Direktorė

Tel. +370 5 2727722
rima@eldrauda.lt

Dainius Alkinas
Draudimo brokeris

Tel. +370 5 2727722
dainius@edrauda.lt

Mindaugas Boguševičius
Draudimo brokeris

Mob. tel. +370 644 42224
mindaugas@eldrauda.lt


Laisvė Pakalnienė
Vyr. buhalterė

Tel. +370 5 2727722
buhalterija@eldrauda.lt

Vilma Komičienė
Draudimo brokerio asistentė

Mob. tel. +370 5 2727722
vilma@eldrauda.lt

Olga Zalepugienė
Draudimo brokerė

Mob. tel. +370 673 84488
olga@eldrauda.lt


Dovydas Jakubauskas
IT specialistas

Tel. +370 5 2727722
dovydas@eldrauda.lt

Vaidotas Šačkus
IT specialistas

Tel. +370 5 2727722
vaidotas@eldrauda.lt

Jolanta Pociūnienė
Draudimo brokerio asistentė

Tel. +370 5 2727722
jolanta@eldrauda.lt

EDRAUDA, UADBB
Įmonės kodas: 302350714

PVM kodas LT100005610319
Šeimyniškių g. 21, 09200 Vilnius




Negauname duomenų iš VĮ "Regitra"...

Patikrinkite, ar teisingai
Jūs įvedėte: ECT-24A

Bandyti dar kartą

Atsiprašome,
trūksta duomenų įmokai paskaičiuoti.

Prašome susisiektį su mumis
Tel. 8-64442224
arba el. paštu info@edrauda.lt

Uždaryti

Atsiprašome, bet nepilnametis asmuo negali būti draudėju.

Prašome įveskite kito savininko duomenis, o jei tokio nėra, tuomet prašome susisiekti su mumis tel. 8-64442224 arba el. paštu info@edrauda.lt

Uždaryti

{-calc.error_fail_to_get_price.h1-}

{-calc.error_fail_to_get_price.txt-}

{-calc.error_fail_to_get_price.retry-}

Atsiprašome, šiuo metu VĮ "Regitra" duomenų bazė laikinai nepasiekiama. Prašome pabandyti po keletos minučių.

 

Uždaryti
Mokėtina suma: LTL
Viso kaina: LTL